Washi Tape - Cactus and Rainbows
- Regular price
- $3.38
- Regular price
-
- Sale price
- $3.38
- Unit price
- per
Included is:
- 1 x 15mm by 10m roll
- 1 x 10mm by 10m roll
- 1 x 5mm by 10m roll
Please keep in mind that sometimes colors on the screen will differ from the actual product depending on monitor settings.
Thank you for visiting ThePennyPages
Copyright © 2019 by Destiny McLean from ThePennyPages
All rights reserved. All illustrations, artwork, graphic, characters, logos, and/or design in this listing are the copyrighted works of Destiny McLean for ThePennyPages. Any unlawful redistribution, reproduction, alteration, or transmission of any illustrations, artwork, graphic, characters, logos, and/or design on this site in any form or by any means, including but not limited to photocopying, downloading, recording, or other electronic or mechanical methods, without the prior written permission of the artist is strictly prohibited and punishable by Canadian, US, and international copyright laws.
Materials
Materials
Cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus. Cupid non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia.
Materials
Materials
Cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus. Cupid non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia.
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus. Cupid non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia.
Dimensions
Dimensions
Cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus. Cupid non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia.
Couldn't load pickup availability



- Regular price
- $3.38
- Regular price
-
- Sale price
- $3.38
- Unit price
- per
Made with <3
Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.
- Choosing a selection results in a full page refresh.